"Enter"a basıp içeriğe geçin

Aöf Sınav Yeri Değiştirme

 AÖF AÇIKÖĞRETİM SINAV YERİ DEĞİŞTİRME

Sınav merkezini değiştirmek isteyen öğrencilerin 18 Nisan 2018 saat 23.59’a kadar değişikliklerini yapmaları gerekiyor. Son değişiklik tarihine kadar sınav merkezi değişikliği yapanlar, bahar dönemi dönem sonu sınavına yeni sınav merkezlerinde girebilir.

Sınav merkezi değişikliğini;

(https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim/) adresinin Öğrenci Girişi bağlantısından,
AÖF bürolarından veyaAçıköğretim Etkileşim Merkezinin 0850 200 46 10-19 (10 Hat) ve 444 10 26 telefon numaralarını arayarak yaptırabilirsiniz.

SINAVA GİRMEK İÇİN HANGİ BELGELER GEREKLİDİR?

 Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi Fotoğraflı ve Onaylı Özel Kimlik Belgesi (Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, pasaport, zorunlu askerlik görevini ifa eden er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgesi (muvazzaf askerler hariç), Türk vatandaşlığından izin ile ayrılanlar ve bunların kanuni mirasçılarına ait kartlar) Sınava giriş için gerekli bu iki belgeden biri bile eksik olsa öğrenci sınava alınmaz.

Öğrenciler Sınav Giriş Belgesinde yazılı olan sınav il, ilçe, bina, salon, sıra, tarih ve saatte sınava girmek zorundadırlar.

Öğrenciler sınava girecekleri binayı sınavdan en az bir gün önce mutlaka görmeli ve sınav saatinden bir saat önce sınava gireceği binada hazır bulunmalıdırlar.